Paide pallurid võitu ei teeninud

Reedel toimunud kohtumine Paide Linnameeskonna ja Tallinna Levadia vahel lõppes külaliste võiduga 1:5.

15. vooru mäng algas kohe väga sündmusterohkelt. Juba kolmandal minutil suutis Paide ründaja Sander Rõivassepp Levadiat üllatada ja Ats Sillaste söödust kodumeeskonna juhtima viia, kirjutab soccernet.ee.

Pärast avaväravat panid aga külalised peale kõva surve, teenisid mitmeid nurgalööke ja jõudsid mitmel korral väravale väga lähedale, kuid Paide kaitse eesotsas väravavahiga tegi head tööd ja suutis esialgu rünnakuüritused klaarida. 24. minutil kandis aga Levadia surve vilja, kui Dmitri Kruglovi nurgalöögi suunas Ingemar Teever peaga Paide kaitsjate vahelt raamidesse.