Kergejõustiklased võitsid medaleid

Reedest pühapäevani Rakvere staadionil peetud Eesti noorsoo, juunioride ning A- ja B-klassi kergejõustiku meistrivõistlustel võitsid hulga medaleid ka järvakad.

Tallinnas peetavatel U23 Euroopa meistrivõistlustel startivatest järvalannadest võitsid Rakveres medaleid nii kuulitõukaja Kätlin Piirimäe kui ka mitmevõistleja Grete Šadeiko. Piirimäe sai kulla kaela naiste noorsooklassi kuulitõukes (14.65) ja Šadeiko sama vanuseklassi naiste kõrgushüppes (1.75) ning 100 m tõkkejooksus (14,56). Vasaraheites oli Piirimäe kolmas (48.08).

Koerust pärit õed Ilvesed võitsid kahe peale kolm medalit: Johanna võitis A-klassi 100 m jooksus (12,43) kuldmedali ja Lishanna oli B-klassi kaugushüppes (5.83) ning 200 m jooksus (26,16) esimene.