* Aravete spordi- ja tervisekeskuse senine rentnik on vähem kui kahe aasta jooksul jäänud Ambla vallale võlgu ligi 10 000 eurot. Rentniku meelest tuleks arvestada ka kompleksi tehtud investeeringuid.
 
* Jaamahoone peaks olema visiitkaart, mis rongiga kevadpealinna saabujaid esimesena tervitab. Pealtnäha kenasti ennistatud väärikas hoone seda ka on, ent lähemal uurimisel ja hoones sees ringi vaadates võib linna külalisele jääda mulje, justkui pole ta siia eriti oodatud. 
Nii sees kui väljas on ustel lingid tagurpidi väänatud, akna kõrval  kipsplaadis haigutavad augud, seinal asuv valvesignalisatsiooni juhtpuldi kate on lõhutud, laamendamise jälgi on nii tualettruumis kui ka maja ees, kus on rikutud laudist.
 
* «Üks unistus jälle täidetud! Avasime Mäekülas esimese  söögikoha siseruumides, kus kasutame korraliku auto hinda maksvat tipptehnoloogiat,» tutvustas ettevõtte Pizzakiosk üks omanikest Kurre Ehrnsten.
 
* Muinsuskaitseameti jagatud hindepunktide alusel on Järvamaal neli mälestist, mille avariilisusest päästmist ja kultuuriloolisuse hoidmist tuleb riigil toetada.  Tänavu on selleks 38 120 eurot.
 
* Eelmisel aastal jäid Järvamaa poodides vahele kümned ja kümned vargad. Eriti hinnas on nende seas alkohol ja sigaretid, kuid ära ei ütle nad ka muust kaubast. 
 
* Perearste koondava tervisekeskuse ehituseks kavatsevad toetust küsida nii Järvamaa haigla kui ka Türi vald. Maakonna esimene uutele nõuetele vastav tervisekeskus võib kerkida aga hoopis Koeru.
 
* Kõikide eelduste järgi peaks tänavu Järvamaale tulema vähemalt üks rahvaralli, veebruaris Järva- ja Lääne-Virumaa servaaladel, ja üks rahvasprint, augusti keskel Väätsal.