Kogukonnafondil on noortele spetsialistidele jagada sadu eurosid

Kuido Saarpuu

19. veebruaril kirjutati maavalitsuses alla hea tahte leppele Järvamaa noore spetsialisti stipendiumi väljaandmiseks. Taotluste vastuvõtt käesoleva aasta stipendiumidele kestab 9.märtsini.

Järvamaa Kogukonnafondi juhatuse esimees Valev Väljaots ütles, et õigus stipendiumile kandideerida on kõigil kuni 30 aastastel (k.a.) kõrgkooli või kutseõppeasutuse lõpetanud spetsialistidel, kes on konkursi väljakuulutamisele eelneva 5 kalendriaasta jooksul asunud tööle Järvamaale. Stipendiumi statuut ja taotlusvorm on leitav veebilehel www.annetuskeskkond.net Taotlusi saab esitada veebivormi kaudu või taotlusvormi kasutades aadressil ekspert@kogukonnafond.ee 

Stipendiumi väljaandmiseks on oodatud annetused: SA Järvamaa Kogukonnafond a/a EE642200221023628002 Swedbank, märksõna „Noor spetsialist“.

Järvamaa Kogukonnafond annab noore spetsialisti stipendiumi välja kaheksandat korda ning selle on varasemalt saanud 14 noort.  Stipendiumi suuruseks on seni olnud 600 eurot. Käesoleval aastal kaalutakse võimalusel selle suurendamist.

Kirjuta toimetajalePrindi
mis? kus? millal?
Gallup

Millal kerkib Järvamaale mõni toimiv uusarendus?

Küsitluses on osalenud 191 inimest
arvamus
maa elu
Saada vihje
Telli kuulutus
Viimased uudised
Gallup

Küsitluses on osalenud  inimest
ARVAMUS
Maa eluKõik
60 PLUSSKõik
MINU TÖÖ KAASLASED
Elu
INIMENE
VABA AEG
Arhiiv
Liitu Postimehe uudiskirjaga ja ole kursis päeva olulisimate uudistega!
Vali omale meelepärased teemad:
Aitäh, et liitusid
Postimehe uudiskirjaga!
Juba homme jõuab esimene uudiskiri sinuni.
TAGASI POSTIMEHE LEHELE