* Maanteeamet remondib tänavu Järvamaal maanteid 7,6 miljoni euro eest. Ligi poole sellest võtab endale Pärnu–Rakvere maantee 6,3 kilomeetri remont. Tervisesportlasi ja Joodi elanikke rõõmustab Reopalu–Mäo vahelise tee remondist rohkemgi uus teeületuskoht Joodil ja korralik kõnnitee.
 
* Türi valla ettevõtluskonkursi võitnud  Geoforce OÜ juhti Aarne Rohtveed hämmastab, kuidas saab ettevõte olla parim, kui tema  kaheksast töötajast vaid mõni on valla maksumaksja.
Kaevandusettevõtte Geoforse OÜ juht Aarne Rohtvee kuulis seda uudist jakirjanikult.  «Mis mõttes valla parim ettevõte, see on nüüd küll mingi nali? Mille eest selliseid nominatsioone jagatakse? Olen küll Türi vallas registreeritud ettevõte, kuid põhimõtteliselt  me isegi Järvamaal ei tegutse. Siin pole ju kaevandusi, karjääre,» arutles ta.
 
* Järva-Jaani vallavolikogu ettepanekule moodustada Albu, Ambla, Järva-Jaani, Kareda, Roosna-Alliku, Koeru, Koigi ja Imavere valla alusel maakonna suurim omavalitsus on vastanud kaks valda.
 
* Eile vahetas Swedbank Türi Konsumis raha sissemakse automaadi uue vastu, nüüd saavad ka türilased siseruumides nii raha uude automaati sisse maksta kui ka sealt välja võtta.
 
* Kuu alguses olnud nädalase kontrolli käigus jõudsid päästeameti tuleohutusjärelevalve inspektorid kontrollida poolsada Järvamaa kodu, kolmandikul neist oli probleeme küttekolletega.
 
* «Oma maja – unistus on see ikka olnud ja esialgu unistuseks jääbki,» kirjutab Eha Palm Järvamaa keskraamatukogu ajalooraamatus. Täna täitub 15 aastat, kui kogu pääses Posti 12 lekkiva katuse alt Laia 33 soojadesse ruumidesse. Siiski mitte veel oma majja.
 
* Aravete päästekomando uus pealik on Erik Raag (25), kelle süda hakkab kiiremini lööma alati, kui komandosse tuleb väljakutse, kes peab lugu sõpradest ja elust maal ning kes on võtnud sihiks teha karjääri päästeametis.
 
* Paide huvikeskuses koos käiv fotoring koondab  mitmesuguste elualade esindajaid. Kõigil on üks siht - kuidas teha head fotot.
 
* Järva- ja Lääne-Virumaa piirialal Ao külas Aali ajaviitetalu vedaval Kaur Salusel (48) on kalapüügivarustust korraliku kodumuuseumi jagu ning huulil lugematult arvul kalamehe- ja näkijutte.