Linnameeskond viigistas meistriga

Paide linnameeskond on Eesti jalgpalli-meistrivõistlustel hoo sisse saanud. Laupäeval mängis ta kodumurul eelmise aasta Eesti meistermeeskonna Tallinna FC Flora vastu välja 1 : 1 viigi.

Ehkki eelmise aasta meister ihkas Paidesse mängima tulles võidupunkte, pidi ta lahkudes leppima vaid ühe viigi eest teenitud punktiga, mis  jätab nad kohatabelis napilt Paide linnameeskonna järele.

Paide linnameeskond mängis enesekindlalt. Vjatšeslav Zahovaiko viis meeskonna 19. minutil penaltist juhtima, kuid kuus minutit hiljem jäi kodumeeskond vähemusse, sest punase kaardi sai Martin Ustaal.