Järva-Jaanis töötab Eesti sportlikuim vallavanem

Arto Saar omavalitsusjuhtide mitmevõistlusel poksipirni löömas.
Arto Saar omavalitsusjuhtide mitmevõistlusel poksipirni löömas. Foto: Erakogu

21. Eesti omavalitsusjuhtide suvise mitmevõistluse võitis meeste arvestuses Järva-Jaani vallavanem Arto Saar. Maakondlikus arvestuses oli Järvamaa teine.

27. ja 28. juulil Sakus peetud võistlustel näitasid omavalitsusjuhid oma võimeid kümnel erineval alal. Tõsi küll, alad polnud just sellised, et andnuks välja klassikalise kümnevõistluse mõõtmed, kuid võistlejate mitmekülgsuse tõid need siiski hästi esile.

Ainsa alavõidu noppis Arto Saar aerusurfis. Teise koha võitles ta välja ATV krossid ning kolmandad kohad tulid kettagolfis, rattaorienteerumises, nooleviskes ja kuulijännis. Sudokude lahendamises oli Saar neljas, poksipirni löömises viies ja sportrelvast laskmises kuues. Kõige kehvema tulemuse sai ta kirja maastikuvibu laskmises, kus jäi 18. kohale.