Linnameeskond korraldas väravasaju

Paide linnameeskond suutis vaatamata sõbralikule vastuvõtule koduväljakul panna platsil oma paremuse Rakvere JK Tarva (kollastes särkides) üle võimsalt maksma. Foto: Paide linnameeskond

Teisipäevase mängu Rakvere JK Tarvaga võitis Paide linnameeskond enneolematu skooriga 7 : 0. Nii ülekaalukat võitu pole meeskond meistriliigas veel kunagi varem saavutanud.

Mäng praegu viimasel kohal asuva Rakvere meeskonnaga algas kohe paidelaste ülekaaluga. Sander Sinilaid avas pealöögiga skoori juba viiendal minutil pärast Vjatšeslav Zahovaiko karistuslööki.

Terve esimene poolaeg kulges Paide vutimeeste kontrolli all, kuigi mitu väravavõimalust jäi napilt ära löömata. Avapoolaja teisel üleminutil kukutas Rakvere väravavaht Sander Susi karistusalas Lauri Varendi ning penaltit lööma läinud Vjatšeslav Zahovaiko sai kirja hooaja 13. värava. Nii läksidki paidelase poolajale eduseisus 2 : 0.