Levadia väravavõrk jäi paidelastele suletuks

Silvi Lukjanov
, Järva Teataja

Paide  linnameeskond kaotas kodumängus Premium liigas liidrikohta jagavale FC Levadiale poolaja 0:2 ja kogu mängu 0:4.

Premium liiga 30. vooru kohtumises Paide linnameeskonna ja FC Levadia vahel avati mänguskoor 30. minutil ja teise värava suutis Levadia lüüa 40. minutil.

Poolajal tegi Paide linnameeskond vahetuse ja tõi  mängu päästma vanameister Vjatseslav Sahhovaiko.  Vaatamata pingutustele sahises pooletunnise mängu möödudes taas paidelaste väravavõrk. Seis 0:3. Mängu lõpptulemuseks  4:0 vormistas Levadia ründaja Rimo Hunt 86 minutil oma teise väravaga selle mängu jooksul.