Tartu Rally avapäeva võitis Järvamaalt pärit rallipaar

Reedel alanud EAL Eesti autoralli meistrivõistluste kuuenda etapi, Tartu Rally avapäeva järel on liidrid Mitsubishi Lancer Evo X masinal sõitvad Roland Murakas – Kalle Adler.

Järjekorras 3.Tartu rallile startis 65 võistluspaari ning avapäeval sõideti kaks kiiruskatset, kogupikkusega 13,37km.

Avakatsena sõidetud 11,33 km pikkuse Ropka Autohooldus kiiruskatse võitsid Roland Murakas – Kalle Adler (Mitsubishi Lancer Evo X). Katse teise aja sõitsid välja meistrivõistluste absoluutarvestuse ja N-rühma liidrid Egon Kaur – Silver Simm (Mitsubishi Lancer Evo IX), kes kaotasid Murakas – Adlerile 0,2 sekundiga. Katse kolmanda aja said samuti Mitsubishi Lancer Evo IX masinal sõitvad Kaspar Koitla – Andres Ots, kes kaotasid katsevõitjatele kahe sekundiga.