Peatreener: hooaja algus oli katastroof

Kui inimesed laupäeval kella 13ks Paide kunstmuru­staadionile kogunesid, ei osanud nad oodata, et kaks tundi hiljem kuulevad nad lõpuvilet, mis kinnitab, et Paide linnameeskond on kaotanud hooaja avamängu Narva Transile 1 : 5.

Narvalased läksid juhtima juba kümnendal mänguminutil, kui Dzmitry Koub lõi penalti. Vastased said mänguhoo üles ning lõid 28. ja 32. mänguminutil paidelaste väravasse veel kaks palli.

31 minutit kestnud mängu järel jäid paidelased väljakul ka vähemusse, sest Nikita Novopashin sai punase kaardi. Seis võrdsustus kolm minutit hiljem, kui väljakult lahkus punase kaardiga ka narvalane Vasilii Pinchuk.