Järvamaa võrkpalliklubi jaks Rakverest üle ei käinud

Eesti meeste 2016.a. karikavõistlused: Järvamaa Võrkpalliklubi - Pärnu Võrkpalliklubi (0-3) Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Eesti meistrivõistluste veerandfinaalkohtumises eile õhtul võõrsil Rakverega vastamisi läinud Järvamaa võrkpalliklubi sai kaotuse. Credit24 liiga meister Rakvere oli 3:1 (25:18, 25:18, 21:25, 25:17) parem Järvamaast.

Neljandas geimis püsis seis tasakaalus veel teise tehnilise mõtlemispausini, kuhu siirduti võõrustajate 16:15 eduseisul. Järgnes Rakvere kaks edukat blokeeringut ja Tanel Uusküla realiseeritud kontrapall ning nii Lääne-Virumaa võistkond läinud oligi. Loe lisaks siit!

Veerandfinaali teine kohtumine on laupäeval kell 16 Paide E-Piima spordihallis. Võitja kindlustab koha nelja parema seas. (JT)