Viking asub healt positsioonilt medalikohti ründama

Kuido Saarpuu
Paide Viking Window
Paide Viking Window Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Meeste korvpalli esiliiga tugevamas vahegrupis oli Paide Viking Window korvpallimeeskond võõrsil 72:69 üle Betoonimeister/Tskk/Nord meeskonnast ning võitles algavateks veerandfinaalideks endale välja väga hea asetuse.

Saadud võit andis viikingitele vahegrupis kolmanda koha ning toob kahe võiduni peetavates veerandfinaalides neile vastaseks tugevama vahegrupi viimase koha meeskonna ehk G4S noorteliiga II meeskonna. Veerandfinaalpaari võitja pääseb poolfinaali, kus neid ootab ees Tartu Kalev/Estiko (tugevama vahegrupi teine) ja SK Torma Sport (nõrgema vahegrupi esimene) mängupaari võitja.

Mullu tuli Paide Viking Window esiliigas esimeseks.

Nõrgemas vahegrupis kohtus Ambla SK võõrsil SK Torma Spordiga ja sai kirja järjekordse kaotuse (67:76).