Paide linnameeskond võitis kodumängu

Jalgpalli Premiumi liigas võitis Paide linnameeskond (pildil tumesinises) laupäeval Paide kunstmurustaadionil Pärnu JK Vaprust 3:2, kusjuures kaks Paide väravat sündis penaltist.

Kevadise perepäevaga ühendatud mängu esimene värav löödi juba neljandal minutil, kui Martin Kase Paide linnameeskonna juhtima viis. Poolaja lõpus, 44. minutil viigistas seisu Magnus Villota.

68. minutil määras väljaku kohtunik Siim Rinken Paide meeskonna kasuks 11 meetri karistuslöögi, mille lõi punktiks Magnar Vainumäe. Minut hiljem eemaldati mängust Vapruse poolkaitsja Martin Vunk.