Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Paide linnameeskond võitis koduväljakul Sillamäe Kalevit

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Paide Linnameeskond vs Pärnu JK Vaprus | FOTO: Dmitri Kotjuh/ Järva Teataja/ Scanpix

Paide kunstmurustaadionil täna peetud Premium liiga jalgpalli meistrivõistluste kohtumises alistas Paide linnameeskond jalgpalliklubi Sillamäe Kalev tulemusega 2:1.

Paide meeskond sai mängu esimeses pooles ehmatuse osaliseks, kui vastased läksid 28. minutil mängu juhtima. Õnneks suutis Andre Frolov seitse minutit hiljem mängu seisu viigistada.

Teisel poolajal, kui mäng oli kestnud 75 minutit lõi värava Magnar Vainumäe ja viis linnameeskonna 2:1 juhtima. Eduseisu õnnestus meeskonnal säilitada mängu lõpuni.