Paide linnameeskond napsas kodus võidu

Järva Teataja
Paide linnameeskond
Paide linnameeskond Foto: Andrus Eesmaa

Täna õhtul Eesti jalgpalli meistriliiga 8. voorus Paide kunstmuruväljakul Tartu JK Tammekaga kohtunud Paide linnameeskond võttis 2:0 võidu.

Linnameeskond asus kohtumist Stanislav Goldbergi 36. minuti väravast juhtima juba esimesel poolajal. Teise poolaja alguses, 59. mänguminutil tõi lisa Andre Mägi tabamus.
Meistriliiga turniiritabelis on linnameeskonnal nüüd seitsmest mängust kaks võitu, üks viik ja neli kaotust, mis annavad seitse punkti ja tabelis kuuenda koha.

Paide linnameeskonna järgmiseks vastaseks on tuleval laupäeval võõrsil Tallinna FC Levadia. (JT)