Logi sisse
Aktiveeri
digileht

Järva Teataja kuulutab välja fotokonkursi teemal «Nii on mõnus Järva Teatajat lugeda...».
Pilte ootame aadressile: merili.nikkolo@jt.ee juba 18. mai hommikuks. NB! Iga autor võib saata vaid ühe pildi.
Lemmikut on võimalik valida kahel moel. Paneme pildid üles meie Facebooki lehele, kus enim klikke kogunud foto autorile anname auhinnaks meepurgi (800 grammi).
Laupäeval ja pühapäeval saab oma lemmiku poolt hääletada lillelaadal Järva Teataja telgis. Ka laadaliste lemmikut ootab meepurk. Lisaks sellele ilmuvad hääletajate lemmikpildid ajalehes.
 

Loosime Järva Teataja tellijate vahel välja 5 piletit Eesti Draamateatri etendusele „Mängud tagahoovis ehk Because`i“, mis on etendub Paide kultuurikeskuses 23. mail.
Kui soovid loosimises osaleda, siis anna sellest teada saates kiri e-posti aadressil: kuulutused@jt.ee või postiaadressil Väike-Aia 5, Postkast 38, Paide 72711.
Kirjuta märksõna „Eesti Draamateater“, oma nimi, aadress, e-posti aadress ja telefon.
Oma soovist anna teada vähemalt 17. maiks. Võitjad avalikustame 19. mai ajalehes.
 

Järva Teataja loosib oma tellijate vahel välja viis lillelaada pääset, millega on võimalik kolm päeva järjest laadamelust osa saada.
Loosimises osalemiseks tuleb teada anda oma soovist saates oma nimi ja kontaktandmed (telefon, aadress, e-postiaadress) Järva Teatajale hiljemalt 16. mai kella 15ks (Väike-Aia 5, Paide või kuulutused@jt.ee).
 

Järvamaa diabeetikute seltsi, Valga diabeediühingu ja Järva reumaseltsi ühine tervisepäev tuleb 17. mail Olustveres.

Ilmajaam.ee ennustab, et kui nädala algul on ilus ilm, siis neljapäevast hakkab sadama.

Tallinna–Tartu maanteel olevate kiiruskaameratega tõestati, et aasta algul juhtimisõiguseta jäänud Aleksei Bojarov kihutas maanteel autoga sellele vaatamata edasi.

Kl 16 Türil Järvamaa TV10 OS III etapp.

Küsitluses on osalenud  inimest