Eesti noorte ja juunioride karikavõistlused vibulaskmises
Sportvibu tidetid, poisid: III Gert-Kardo Kitsing Järvamaa amburite klubi (JAK) 621 punkti.
Eesti noorte ja juunioride karikavõistlused vibulaskmises
Sportvibu tidetid, poisid: III Gert-Kardo Kitsing Järvamaa amburite klubi (JAK) 621 punkti.
Plokkvibu tidetid, poisid: I Karl-Hans Aasavelt JAK 669 punkti.
Plokkvibu noored, tüdrukud: I Egle Vastrik JAK 629 punkti.
Klubide karika IV etapp 3D
Pikkvibu: 4. Tiina Erala JAK 120 punkti.
Plokkvibu: I Aleksander Kiskonen JAK 388 silma.
Klubide karika V etapp 3D
Plokkvibu: I Aleksander Kiskonen JAK 459 silma.
Madalamate jalgpalliliigade tulemused ja Järvamaa-mängud
Naiste esiliiga:
VI voor: Paide linnanaiskond-Lasnamäe FC Ajax 1:0.
Meeste teine liiga:
VII voor: Türi Ganvix-Tartu JK Tammeka II 3:2.
VIII voor: 31. mail kl 14 Türi linnastaadionil Türi Ganvix-Võru JK.
Meeste kolmas liiga:
II voor: Paide Kumake-Saaremaa JK 2:3, Koeru SK-Tartu Ülikool Fauna 1:2, FCF Järva-Jaani SK-Jõgeva SK Noorus 96 0:4.
III voor: 31. mail kl 12 Paide ühisgümnaasiumi staadionil Paide Kumake-Rapla JK Atli, 31. mail kl 12 Järva-Jaani Kasekopli staadionil FCF Järva-Jaani SK-FC Elva II.
Allikas: jalgpall.struktuur.ee.
Tallink Hotelsi piljardiharrastajate pühapäevaliiga: 5. Roman Zarovski, 9. Karem Tamm, Ken-Kaspar Kerner, Aivar Toom, Tormi Meikop, 17. Stella-Mai Rebane, Rain Jürisson, 24. Tarvo Piip, Carl-Kristjan Oja, Tauri Liblik.
Piljardimängu Eesti noorte meistrisari: 9. Timo Kera, 13. Stella-Mai Rebane, 16. Jan Jürgens, 18. Ken-Kaspar Kerner, 19. Rainer Tedre, 22. Carl-Kristjan Oja, 26. Mihkel Karu, 31. Janno Viner, 38. Mait Aruste, 39. Rain Jürisson, 42. Jussi Valdsalu, 45. Sten Pajula, 46. Rait Karbe, 50. Silvar Sikkel, 51. Pavel Sarapov.
Eesti meistrivõistlused rattaorienteerumises, JOKA tulemused
Meeste eliitklass (lühirada): 14. Erki Pellja.
M20 (tavarada): 6. Erki Pellja.
M16 (tavarada): III Jorma Valge (lühirajal 8.), 5. Rando Marrandi (lühirajal 9.).
M35 (tavarada): II Margus Marrandi (lühirajal III), 11. Ilmar Udam.
M45 (lühirajal): III Raivo Pellja.
M50 (tavarada): II Raul Laas (lühirajal II).
Järvamaa meistrivõistlused orienteerumissprindis, JOKA tulemused
Mehed: I Kristjan Trossmann, II Jaan Tarmak, III Erki Pellja.
Naised: I Sigrid Ruul, II Evely Kaasiku, III Siiri Poopuu.
Rahvusvaheline vabamaadlusturniir «Alutaguse mõmmi 2009,» maadlusklubi Järvamaa Matimehed (JMM) tulemused
Kuni 29kg: 8. Kim Niitmäe; Kuni 33kg: 4. Andrus Narits; Kuni 46kg: 6. Taivo Kalvik; Kuni 54kg: I Marko Teeäär; Kuni 74kg: III Toomas Tammik.
Eesti-Soome vabamaadluse maavõistlused
Kuni 84 kg: Raido Jalas (JMM)-Ville Heino (Soome) 0:2.
Kuni 120 kg: Kristo Kiik (JMM)-Heikki Haapaaho (Soome) 2:0
Rahvaspordiüritus «Paide kevad 2009»
Võrkpall
Naised: I Kohila VK I, II Paide VK I, III Paide VK II.
Naisveteranid: I Mängurõõm.
Mehed: I Sõbrad ja Ilmar ka, II Väätsa SK, III Photopoint.
Tüdrukud U-14: I Kohile VK I, II Paide VK, III Tartu SS Kalev I.
Poisid U-14: I Kohila poisid, II Kohile Sega.
Rahvastepall
Tüdrukud: I Türi gümnaasium, II Paide ühisgümnaasium.
Poisid: I Türi gümnaasium.
Male: I Kaiu Truberg, II Oliver Bollverk, III Kristofer Nilp.
Järvamaa naiste meistrivõistlused võrkpallis: I Paide VK A-klass, II Paide VK naised, III Paide VK C-klass, 4. KSK Türi.