Elektrum jätkab kindlustuse pakkumisega

Foto on illustreeriv

FOTO: Dmitri Kotjuh/JÄRVA TEATAJA/SCANPIX

Kuna Elektrumi kodutehnika kindlustuslahendus on olnud elektrimüüja klientidele sedavõrd kasulik lisaväärtus, jätkab ettevõte kindlustuse pakkumisega kõikidele oma eraklientidele ka 2015. aastal.

Tellijale Tellijale

Elektrum Eesti juhatuse esimees Raivo Videvik ütles, et kahe aastase avatud elektrituru toimise järel on Eesti tarbijad aru saanud, et erinevate elektrimüüjate hindade võrdlemine on suhteliselt mõttetu tegevus, sest hinnaerinevused on valdavale osale tarbijatest praktiliselt olematud.  «Nii muutub klientide jaoks üha määravamaks elektrimüüja poolt pakutavad lisaväärtused ja see on ka põhjus miks otsustasime jätkata klientide poolt väga hästi vastu võetud pakutavat kindlustuslahendust,» täpsustas ta.

Kindlustuse väärtuspakkumine on Videviku arvamusel hetkel ainuke kriteerium, millega inimene saab oma kasu elektriturul pakutavate lahenduste hulgast reaalselt mõõta. «Me ei tee tühje ja suurustlevaid sõnu, sest ükski elektrileping ei muuda Eestit tegelikult paremaks. Julgen aga väita, et oma klientide elu oleme küll suutnud kindlustunnet pakkudes paremaks teha,» kinnitas Videvik.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles