Sisukord
Paberleht
Postimees

Ida-Viru ettevõte tuleb Türile prügi vedama

3 min lugemist
Kirnas elav Rein Randmaa on praeguse prügivedajaga väga rahul ja iga muudatus tekitab kahtlust, eriti kui sellest ei anna teada oma valla ametnikud, vaid mingi kauge kandi firma. FOTO: ANDRUS KOPLISTE

Türi vallas hakkab 1. septembrist jäätmevedu korraldama uus firma, kes viib küll prügi minema praegusest pea poole odavama hinnaga, kuid teabe puudus ümberkorralduse kohta on elanikes tekitanud palju meelepaha.

Tellijale Tellijale

Türi linnas elav Urve Tunder ja Kirnas elav Rein Randmaa tunnistasid, et kui neile ühelt Jõhvi prügifirmalt postkasti kiri potsatas, olid nad ikka üsna üllatunud. «Mõtlesin, et mis siis nüüd lahti on ja arvasin, et et tegu on eksitusega,» sõnas Randmaa.

Kui nad kirja lugedes mõistsid, et täitsa tundmatu Jõhvi firma annab teada, et hakkab vallas prügi vedama, olid nad veel rohkem hämmelduses. «Miks vallavalitsus mulle prügivedaja vahetusest teada ei anna? Miks vahetatakse? Mis sellest muutub? Kas ma pean üldse nõustuma? Nii palju tekkis küsimusi, millele oleksin tahtnud vallaametnikelt vastuseid,» tunnistas Tunder.

21.05.2020 25.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto