Õnnitlejate vähesus üllatas sünnipäevalisi
Lisatud 70 fotot!

Türi valla 10. sünnipäev

FOTO: Dmitri Kotjuh/JÄRVA TEATAJA/SCANPIX

Eile Türi kultuurikeskuses toimunud valla 10. sünnipäeva publiku moodustasid peamiselt ealt väärikad inimesed, kellele tundus imelikuna, et õnnitlejaid oli sedavõrd vähe.

Tellijale Tellijale

Türi valla 10. sünnipäevaaktusele linna kultuurikeskuses kogunes pea saali jagu inimesi, neist enamus ealt väärikad. Mitmed osalejad teadsid öelda, et valla kui oma kodukoha sünnipäev hakkabki kõnetama alles väärikamasse ikka jõudnud inimesi ja nii ei soovitanud nad nähtu üle kuidagi imestada.

Kui siis ainult selle üle, et õnnitlejaid võinuks küll rohkem olla. See, et isegi maavalitsuse esindajat polnud üht suurimat valda sünnipäeva puhul meeles pidamas, hämmastas õige mitmeid. Nii imestati juba vähem, et polnud naaberomavalitsuste Paide ja Väätsa esindajaid. „Ju oleme nii selles nutimaailmas ja internetiteel saadetud õnnitlust peetaksegi piisavaks,” arutlesid kolm vanemaealist daami omavahel. Veel kostus daamide suust, et aukodanikuks valitud Teet Hanschmidt kõneles aga oma tuntud headuses ja oskas kenasti talle osutatud au jagada kogu Türi valla rahvaga.

Tagasi üles
Back