Jalgrattamuuseumis esitleti erilist jalgratast
Lisatud 21 fotot!

Velonia Bicycles asutaja, omanik Indrek Narusk koos oma loodud jalgrattaga Viks

FOTO: Silvi Lukjanov/ Järva Teataja

Täna jalgrattamuuseumis peetud konverentsil esitleti Eestis toodetud erilise disainiga tänavajalgratast Viks, mis läheb 95 protsendi ulatuses müügiks välismaale.

Tellijale Tellijale

Velonia Bicycles asutaja, omanik Indrek Narusk ütles erksat sinist värvi jalgratta juures seistes, et  pärast vene aega pole Eestis jalgrattaid toodetud, kuid tema teadis juba 12aastasest vanusest peale, et tahab oma elu siduda jalgrattaga. Nii tundus noorele inseneriharidusega mehele igav osta lihtsalt poest endale jalgratast. „Nii hakkasingi neid tootma, teeme juba mõned aastad käsitööna mitmeid mudeleid. See, mida täna siin näitame, on üks meie põhitoode, tänavasõidujalgratas „Viks“,“ tutvstas ta.

Selles tänavasõidujalgrattas ei tasu Naruski sõnutsi otsida midagi, mis on poes ostetatavatest parem, vaid pöörata lihtsalt tähelepanu tema erilisele disainile. „Ta püsib teel täpselt sama hästi kui kõik teised rattad, kuid ta on silmapaistvalt erilise välimusega,“ sõnas ta. „Võibolla on natuke sportlikum, ja sobib enam kiirust armastavale hipsteri tüüpi inimesele,“ lisas ta.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles