Paide spordihall peab sünnipäeva eriskummalises võtmes

Paide E-Piim spordihall
Paide E-Piim spordihall Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Sel pühapäeval, Järvamaa võrkpalliklubi järjekordse kodumängu järel tähistab Paide E-Piima spordihall meelelahutusliku spordiõhtuga  kaheksandat sünnipäeva.

Ettevõtmise üks korraldaja, Ervin Runnel, ütles, et kohale tulevad Paide linnameeskonna jalgpallurid, Järvamaa võrkpalliklubi võrkpallurid ja Paide Viking Window korvpallurid. Kõik mängivad kõigiga kolmel alal läbi, kuid oma trumpalal on asjaosalised väljakul vastavalt kolmekesi ja vastased viiekesi.

Seega näeb sünnipäevaõhtul põnevaid minimatše. Oma osavust peavad näitama ka võistkondade peatreenerid. „Sellest peaks tulema päris terav ja tempokas üritus,”  ütles Runnel.

Võrkpalliklubi mäng algab kell 16, poolteist kuni kaks tundi kestev sünnipäevapidu aga kohe pärast mängu.

E-Piim Paide Spordihoone 8. sünnipäev

Aeg ja koht: Pühapäeval 19.02 algusega kell 17.30 Paide E-Piim Spordihoones

Osavõtjad: Paide Linnameeskond, Järvamaa Võrkpalliklubi, Paide Viking Window

17.30-17.35 Avamine, linnapea sõnavõtt

17.40-18.05 Võrkpall. Turniir, mängud on ühe geimilised, kuni 15 punktini. Mäng võib lõppeda ka seisuga 15:14. Võit annab 2 punkti, kaotus 1 punkti. Võrdsete punktide korral määrab paremusjärjestuse geimipunktide suhe.

1. korvpall (5) – jalgpall (5)

2. võrkpall (3) – jalgpall (5)

3. võrkpall (3) – korvpall (5)

18.05-18.15 Peatreenerite noolemäng –

Vjatšeslav Zahovaiko, Janno Viilup, Laimons Raudsepp

18.15-18.40 Jalgpall. Turniir, mängu aeg 6 minutit (jooksev). Viigi korral jätkub mäng esimese väravani nn. äkksurm. Võit annab 3 punkti, kaotus 0 punkti. Võrdsete punktide korral määrab paremusjärjestuse väravate suhe.

1. korvpall (5) – võrkpall (5)

2. jalgpall (3) – korvpall (5)

3. jalgpall (3) – võrkpall (5)

18.40-18.55 VIP noolemäng

19.00-19.20 Korvpall. Turniir, puhas mänguaeg 5 minutit. Viigi korral jätkub mäng esimese tabava korvini või tabava vabaviskeni. Võistkonna vigadelimiiti ei ole, kuid viskel tehtud vea puhul visatakse vabaviskeid. Võit annab 2 punkti, kaotus 1 punkti ja võrdsete punktide korral määrab paremusjärjestuse korvide suhe.

vastased aga viie mängijaga.

Üldarvestus: alavõit annab 5 punkti, teine koht 3 punkti ja kolmas koht 2 punkti.