Paide linnameeskond alistas Nõmme Kalju

Kuido Saarpuu
Paide linnameeskond tõestas, et valgust on nüüd Paide kunstmuruväljakul treenimiseks küllalt. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Paide linnameeskond sai Männiku hallis toiminud kontrollmängus 3:2 võidu eelmise hooaja kolmanda- Nõmme Kalju üle, tulles seejuures välja kaheväravalisest kaotusseisust.

Avapoolaja 10. minutil avas skoori Peeter Klein. Veerandtunnise mängu järel sai Linnameeskond valusa tagasilöögi, kui põlvevigastuse saanud kapten Andre Frolov pidi mängust lahkuma. Võrdne mäng jätkus, kuid rohkem esimesel mängupoolel skoori ei tehtud.

63. minutil lõi Kalju teise värava nurgalöögi järel Deniss Tjapkin. Kaks nädalat tagasi oli Kalju Taliturniiri mängu võitnud 3:0, kuid seekord läks teisiti.

Avapoolajal väga head võimalust omanud ja teise poolaja alguses Vitali Telešilt supertõrje välja võlunud Emeka Eze Friday tõi 72. minutil Paide mängu tagasi, realiseerides peaga suurepärase tsenderduse. Paar minutit hiljem lõi vahetusmees Jasper Uwaegbulam värava ees viigivärava. Mängule pani ilusa punkti hooaja eel Tammeka särgi Paide vastu vahetanud Tristan Koskori tabamus!

Järgmisel nädalal võõrustab 2016. aastal Premium liigas kuuenda koha saanud Paide linnameeskond viimases hooajaeelses kontrollmängus 24. veebruaril Narva Transi. Mäng algab Paide kunstmurustaadionil kell 14.

2017. aasta Premium liiga avakohtumiseni on jäänud kaks nädalat. 4. märtsil kl 13 peaks Paide linnameeskond Paide kunstmurustaadionil kohtuma Narva Transiga.