Karjääri- ja töömess ühendavad tänavu tegevusi

Kesk-Eesti töömessil pakub töökohti ka Maxima Eesti OÜ. Paide poe kassapidaja Juta Lohu (vasakul) ja Karin Kallaste on oma suhtlemisrikka tööga rahul. Mõlemad on poes neljandat aastat ja soovitavad siinset töökohta eelkõige noortele hüppelauaks kaubanduses. «Meil on hea kollektiiv, oleme üksteise suhtes sõbralikud, heal meelel õpetame ja juhendame uusi, kes meile tööle tulevad,» lausub Kallaste.

FOTO: Dmitri Kotjuh/JÄRVA TEATAJA/SCANPIX

Et Järvamaa töömess korraldatakse tänavu koos Kesk-Eesti karjäärimessiga, kolib üritus kultuurikeskusest E-Piima spordihalli, kus saab juurde karjääripesi ja ettevõtjaid osaleb rohkem kui kunagi varem.

Tellijale

Esimesel aastal oli töömessil 25 tööandjat, teisel 20 ja tänavu on 18, töötukassa Järva osakonna juhataja Eha Tasang, kuidas selgitate tööandjate vähenevat huvi?

Töömessi korraldame selleks, et seal saaksid kokku tööandjad, kes vajavad töökäsi, ja ametit otsivad või vahetada soovivad inimesed. Kui ettevõttel pole vabu töökohti, ta töömessile ei tule, sest tööandjatel pole aega lihtsalt käia üritustel ennast tutvustamas.

Tagasi üles