Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Ööl vastu kolmapäeva on telepilt häiritud

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
FOTO: Valgamaalane

Seoses digitelevisiooni edastussageduste muutumisega toimuvad ööl vastu kolmapäeva üleriigilised hooldustööd, mis toovad kaasa katkestusi digilevisaatjate töös ning võivad nõuda seadmete taashäälestamist.

Suuremahulised hooldustööd toovad endaga kaasa katkestusi vahemikus kell 1-6. Seoses ümberseadistustöödega esineb häireid kõikidel, nii tasuta kui ka tasulistel tavaantenniga vaadatavatel televisiooniteenustel.

Teine digilevisaatjate hooldustöö on üleriigiline ja puudutab kõiki tavaantenniga digilevi vaatajaid, eelkõige Pärnumaad. Kui pärast sagedusemuudatust puudub osa teleprogrammidest, siis tuleb digiboksis või -teleris teha uus kanaliotsing ja sõltuvalt seadmest ka alg- ehk tehaseseadete taastamine. Täpsemaid juhiseid leiate seadme kasutusjuhendist.

Täiendav info hooldustööde kohta asub Levira kodulehel.

Kui televaatajal on probleeme tasuliste programmide vastuvõtuga, siis tuleb pöörduda abi saamiseks Starmani klienditoe telefonil 677 9900 või e-posti aadressil klienditugi@starman.ee, täiendavat infot saab ka Starmani kodulehelt.

Kui on probleeme tasuta programmide vastuvõtuga, siis saab pöörduda abi saamiseks TasutaTV klienditoe poole telefonil 680 4040 või e-posti aadressil tasutatv@levira.ee.

Levira juhatuse esimehe Tiit Tammiste sõnul johtuvad muudatused Euroopa Komisjoni otsusest anda osa digitelevisiooni praegustest sageduskanalitest edaspidi mobiilse interneti käsutusse. „Televaataja jaoks on muudatused positiivsed, kuna telesaatjad lähevad üle madalamatele, tunduvalt paremini levivatele sagedustele, tänu millele signaali vastuvõtt üldjuhul paraneb,” lausus Tammiste.

Seoses Eesti üleminekuga digilevi uuele sagedusalale viib ringhäälingu võrguteenuste ettevõte Levira 1. märtsist 27. septembrini kümnel ööl läbi erinevate digilevisaatjate hooldustöid. (BNS)

Tagasi üles