Ambla SK läheb üleminekumänge pidama

Järvamaa eelmise aasta korvpallimeister Ambla SK heitleb esiliigas veerandfinalistide hulka pääsu pärast. Sellist võidurõõmu, nagu pildilt näha on, pole meeskond ammu tundnud. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Selle nädala keskel selgitatakse Saku I liiga üleminekumängudel meeskond, kes tuleval hooajal saab koha Eesti tugevusel teises liigas – kas Ambla SK (tr Heino Rebane) või KK Viimsi/Kesklinna KK (tr Valdo Lips), kirjutab basket.ee

Üleminekumängudes selgub võitja kahe mängu üldskoori alusel. Seeria esimene kohtumine peetakse Viimsi Kooli Spordihoones kolmapäeval 19. aprillil algusega kell 20.00. Päev hiljem, neljapäeval 20.aprillil kohtuvad samad meeskonnad teistkordselt Ambla koduplatsil, Aravete Spordihoones algusega kell 19:30.

Ambla SK käsi Saku I liigas käis nii, et hooaga alustati küll võiduga (VASARa üle), kuid kokku saadi juurde vaid üks võit. Samas tuleb lisada, et kuni kümnepunktiseid kaotusi kogunes koguni kümme.