Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Paide korraldab transpordialase küsitluse

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
FOTO: Paide linn

Paide linnavalitsus viib ellu Euroopa Sotsiaalfondi poolt kaasfinantseeritavat projekti "Paide linna, Paide valla ja Roosna-Alliku valla ühinemist ettevalmistavad uuringud ja analüüsid". Projekt raames korraldame uuringud/analüüsid neljas igapäevaelu mõjutavas valdkonnas. Need on transpordikorraldus, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia, haridus- ning sotsiaalvaldkond. Uuringute läbiviimise ajaks on kavandatud aprill-juuni.

Kolme omavalitsuse ühinemisega seoses on mitmel rahvakoosolekul tõstatatud probleemina transpordi küsimus. Ühinemine iseenesest ei muuda inimeste igapäevaelu korraldust ega liikumisvajadust, kuid seoses sellega on võimalik seda valdkonda parandada ja arendada. Eelkõige puudutab see Paide valla ja Roosna-Alliku valla elanikke.

Esimese etapina viiakse aprillis elanike hulgas läbi küsitlus. Küsitluse kaudu kaardistatakse inimeste liikumisega seotud probleemid ja ettepanekud. Küsitluslehe kupongi on võimalik välja lõigata ja edastada kas vallasekretärile või anda raamatukogu töötaja kätte.

Lisainfo!

Tagasi üles