Linnameeskond pani oma paremuse maksma

Eile õhtul kohtusid pealinnas jalgpalli meistriliiga viiendas voorus Paide linnameeskond ja Lasnamäe FC Ajax.

Linnameeskonna peatreener Meelis Rooba sõnul algas kohtumine meeskonnale väga hästi ning kohe alguses õnnestus initsiatiiv haarata. „Hea mängu algus muutis poisid aga liialt enesekindlaks ning lohakaks. Vastastel õnnestus 36. minutil penaltist ka juhtima minna ning meeskonnal oli raske end leida ja mängujoonisest kinni pidada,“ ütles Rooba. „Teisel poolajal panid poisid aga veel juurde ning suutsime mängujoonisest kinni pidada ja õigeid asju teha,“ lisas ta.

72. minutil tegi lasnamäelane Aleks Mones karistusalas vea ning eemaldati mängust. Järgnenud penaltist viigistas Tiit Tikenberg mänguseisu, viis minutit hiljem oli täpne aga Ervin Kõll, kes vormistas linnameeskonna hooaja teises võidumängus lõppseisuks 2:1.

Paide linnameeskond on kogunud viie vooruga 8 punkti ning on on tulemusega meistriliiga edetabelis 5.-6. kohal.
Meistriliiga kuuendas voorus, järgmisel laupäeval kell 17 kohtub Paide linnameeskond koduväljakul Narva JK Transiga.