Paide linnameeskond III jätkab karikajahti

Evald Tipneri jalgpalli karikavõistluste 1/16- finaalidest jõudis ainsana järgmisse vooru ehk kaheksandikfinaali Paide linnameeskond III, kes alistas eelmisel nädalal kodustaadionil FC Tartu 11:0 (poolaeg 6:0).

Küllaltki ühepoolseks kujunenud mängus olid vastamisi kolmanda liiga meeskonnad, kuid linnameeskonna ülekaal oli ilmselge. Rohkele väravasajule pani mängu lõpus kübara­trikiga ilusa punkti Lauri Varendi, kes tabas väravat mängu 71., 73. ja 86. minutil.

Ehkki Türi Ganvix JK alustas karikasarja mängu Läänemaa JK vastu tasavägiselt ning poolajavile kõlades mindi hingetõmbepausile viigiseisul 1:1, suutsid läänlased viimastel minutitel võiduvärava lüüa ja tulemusega 2:1 edasi pääseda.