Linnameeskond langes kaheksandaks

Laupäeval mängis Paide linnameeskond kodustaadionil liigatabeli teise Tallinna FC Levadiaga ning kaotas 0:4 ja langes seitsmendalt kohalt kaheksandaks. Liigahooaja lõpuni jääb kolm kohtumist.

Levadial oli esimene võimalus juhtima minna 20. minutil, kui Paide kaitsjad eksisid oma karistusalas määruste vastu ja peakohtunik Roomer Tarajev määras penalti.

Seda asus lööma Josip Krznaric, kes ei suutnud aga Paide väravas seisnud Sten-Marten Vahi üle mängida. Viis minutit hiljem siiski Levadia väravani jõudis, kui keskkaitsja Tabi Manga suunas nurgalöögist tulnud palli kindlalt väravasse. Vaheajapausile minnes oli Tallinna klubi eduseis 2:0, kui vahetult enne poolajavilet sai jala valgeks Rimo Hunt.