Kaitseliit tunnustas omade seast tublimaid

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Kaitseliidu Järva maleva aasta naiskodukaitsja ja kaitseliitlase tunnustamine

FOTO: Anne Põder

Laupäeval, 11. novembril tähistas Kaitseliit oma 99. aastapäeva. Kaitseliidu Järva malev pidas organisatsiooni aastapäeva 10. novembril Veskisillal.

 

2017. aasta on olnud Kaitseliidule täis hulgaliselt kordaläinud töid ja tegemisi. Aastapäeva peol võeti kokku peamised saavutused ja tänati tublimaid. Järva Malev tänas kõiki kaitseliitlasi, naiskodukaitsjaid ja noortejuhte, kes on panustanud oma aega, teadmisi, oskusi ja kogemusi Kaitseliidu eesmärkide elluviimiseks.

Kaitseliitlased Allar Ansjaki, Uve Lipp ja Romet Luuk ning naiskodukaitsja Gerly Leit said 26. oktoobril väejuhatuse ülem kolonelleitnant Toomas Susi käest kaprali auastmed.

Kaitseliidu Järva maleva pealiku tänukirja aktiivse ja kohusetundliku tegevuse eest Kaitseliidus, osalemise eest õppusel Põhjakonn 2017 ja toetuse eest luurevõistlusel "Suvi 2017" pälvisid tunnustuse 13 kaitseliitlast ja kaks naiskodukaitsjat. Tänukirjaga tunnustatud: Andrus Avi, Evert-Jüri Jaanhold, Tõnu Kangur, Kalvi Kirspuu, Elvis Künnap, Nikolai Linnasmägi, Urmas Piigert, Ülari Rooni, Andres Roosa, Viljar Säre, Meelis Veeroja, Viljar Vooremäe, Meelis Välimäe, Eve Kivistik ja Taive Saar.

Aktiivse ja kohusetundliku tegevuse eest Kaitseliidus, Naiskodukaitses, Kodutütardes ja Noortes Kotkastes pälvisid Kaitseliidu Järva maleva meene kaitseliitlased ja noortejuhid Margus Allik, Karin Allik, Ülari Vooremäe, kaitseliitlased Janis Frei, Rait Murumets, Kristjan Männa ning naiskodukaitsja ja noortejuht Gerly Leit.

Pidulikul aastapäevapeol anti Marko Alevile üle Järvamaa Aasta isa tiitel, kuulutati välja Naiskodukaitse Järva ringkonna Aasta naiskodukaitsja, kelleks on Naiskodukaitse Türi jaoskonna esinaine Eve Kivistik ning Kaitseliidu Järva maleva Aasta kaitseliitlane, kelleks on Mario ReinuKaitseliidu Roosna-Alliku üksikkompaniist.

    Tagasi üles