Paides sõitis auto otsasõidu vältimiseks posti otsa

jaga E-post prindi artikkel saada vihje Loe ja lisa kommentaare

Täna hommikul veidi enne kella kaheksat toimus avarii Paides Tallinna ja Veski tänava nurgal, kus kesklinna poolt tulnud sõiduauto sõitis vastu posti.

Tallinna tänaval kesklinna suunast tulnud Volkswagen Tourani juht ei märganud piisavalt kiiresti, et tema ees liikunud auto pidurdas laskmaks jalakäijat üle tee. Tagant otsasõidu vältimiseks keeras autojuht masina teelt kõrvale, kuid talvisest libedusest ja järsust manöövrist tingitult lõppes auto pidurdusteekond kõnniteel tänavavalgustusposti otsas.

Autoroolis olnud naisterahvas ütles, et tegi ohuolukorras enda meelest parima võimalikest valikutest, sest nii ei saanud kannatada ees seisma jäänud auto ega ka samas tee kõrvale pargitud kaks autot. Ainus kahjukannataja oli ta ise.

Oma teekonnal niitis auto maha ka jalakäijate ülekäigukohta tähistava liiklusmärgi. Tänavavalgustuspost pidas matsule vastu ja näitas valgust edasi, kuid seda siiski veidi vildakamas asendis kui enne.

Autos viibis õnnetuse hetkel kaks täiskasvanud inimest, kes mõlemad pääsesid kokkupõrkest postiga vaid ehmatusega. Küll aga sai tõsiselt kannatada Volkswagen Tourani esiosa.

    Tagasi üles