Sünnipäevakutsel tahetakse näha ka naeratavaid järvalasi

FOTO: ev100.ee

Kuni kuu lõpuni on eestimaalased oodatud veebilehele www.ev100kutse.ee üles laadima oma portreefotosid, et kutsuda inimesi Eestisse külla ja tähistama Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva.

Projekti kulgemist vahendava kommunikatsiooniettevõtte esindaja Gretel Heinmets tutvustas, et ettevõtmise mõte on panna kokku kutse, mis koosneb peamiselt Eesti inimeste saadetud rõõmsameelsetest portreefotodest. Fotode kogumiseks on loodud portaal www.ev100kutse.ee. Käesoleva nädala seisuga on sinna üles laaditud juba tuhatkond fotot.

Järvalaste osalus on seni jäänud pigem tagasihoidlikuks ja Heinmets utsitabki siinkohal inimesi aktiivsemad olema. «Praegu on Järvamaalt saatnud oma foto 13 inimest,» teadis ta öelda.

Sünnipäevakutse fotosid saab saata kuni jaanuari lõpuni.

Foto saatmiseks peab isik end autentima (ID-kaart, Smart-ID või Mobiil-ID), mis tagab, et kõik fotodel olijad on ehedad eestimaalased. «Neist fotodest pluss fotode vahel jooksvatest Eestit tutvustavatest vaheklippidest luuakse ülipikk sünnipäevakutse, mis jookseb online-eetris maha 24. veebruaril. Fotod hakkavad jooksma maakonniti, iga kutsuja saab neli sekundit tähelepanu. Kingime selle ülipika kutse hiljem ERMile, et ka lapselapsed saaksid sealt meie fotosid otsima minna,» selgitas Heinmets. (JT)

Tagasi üles