Võistluspaarid pidasid pallilahinguid

FOTO: MARGUS ANSU/PM/SCANPIX BALTICS

Võrkpallilahingutes oli edukaim Räpina tiim.

Pühapäeval Imavere spordihoones Järvamaa 10. võrkpalli segapaaristurniiri kolmandal osavõistlusel võidutsesid Ambla mängijad, kuid sedapuhku läks esikoht kahel eelmisel korral teiseks tulnud Kristiina Tõkkele ja Martin Tamlakule.

Turniiri eestvedaja Piret Reinfeld ütles, et kui tavaliselt on pika traditsiooniga turniiril Imavere-etapp olnud vähese osalejate arvuga, siis seekord müüt murdus. «Kohal oli kümme võrkpallipaari, kes madistasid kohad lõplikult selgeks kuue tunni jooksul,» täpsustas ta.

Kahest viie võistkonnaga alarühmast pääses poolfinaalidesse neli paari. Esimesest alarühmast said ainsatki geimi kaotamata edasi Maive Sibul ja Viljo Jüristo Paidest, neile järgnesid Kristiina Tõkke ja Martin Tamlak Amblast.

Teises alarühmas oli tase sedavõrd ühtlane, et kahe võrdselt punkte kogunud paari vahel läks geimides saadud punktide suhte arvutamiseks. Esimese positsiooniga said edasi poolfinaali Marielle Kleemeier Paidest ja Jüri Karus Türilt. Teisena läksid edasi Anne Põder ja Veiko Tihemets Paidest.

Finaalis võidutsesid mõlemas geimis Tõkke ja Tamlak ning Põder ja Tihemets pidid leppima teise kohaga.

Poolfinaalides alistasid Tõkke ja Tamlak Kleemieri ja Karuse ning Põder ja Tihemets Sibula ja Jüristo.

Kolmanda-neljanda koha mäng kujunes nii tasavägiseks, et kaks geimi lõppesid täpselt võrdse seisuga ning võitja selgitamiseks läks vaja kolmandat geimi. Pingelises kohtumises võitsid lõpuks napilt Kleemeier ja Karus.

Finaalis võidutsesid mõlemas geimis Tõkke ja Tamlak ning Põder ja Tihemets pidid leppima teise kohaga.

Piret Reinfeld märkis, et turniir oli põnev ja võistlejatel oli palju tasavägiseid mänge. Punkte saavad kaheksa paremat võistkonda.

Turniiril viis osavõistlust, mille lõpus saavad auhinna kolm parimat paari ning eraldi kolm parimat naist ja meest.

Segapaaristurniiri järgmine osavõistlus on 18. märtsil Järva-Jaanis.

Kolme osavõistluse kokkuvõttes juhivad turniiri 26 punktiga Kristiina Tõkke ja Martin Tamlak. Neile järgnevad 20 punktiga Kai Jõemets ja Kristjan Kallaste. Kolmandal kohal on 9 punktiga Piret Reinfeld ja Mikk Kallakmaa. (JT)

Järvamaa segapaaristurniir

III osavõistluse parimad: I Kristiina Tõkke ja Martin Tamlak Ambla, II Anne Põder ja Veiko Tihemets Paide, III Marielle Kleemeier Paide ja Jüri Karus Türi, 4. Maive Sibul ja Viljo Jüristo Paide, 5. Karin Lassi ja Taavi Vilipõld Paide, 6. Irene Virkoja ja Kristofer Virkoja Paide.

Tagasi üles