Paides avati ilma suurema kärata uuendatud kütusetankla

FOTO: Kuido Saarpuu/Järva Teataja

Eelmise aasta novembri lõpus Paides Pärnu tänava ääres olevas toona veel Statoili nime kandnud automaattanklas põhjalik remont. Algselt jõuludeks avada planeeritud tankla tehti klientide jaoks lahti täna.

Uuendatud tankla avati ilma suurema kärata. Ühel hetkel olid ehituse ajaks tankla ümbes tõstetud aiad eemaldatud, tankla oli valgustatud ning säras ka kütuse hindu näitav tabloo. Esimesed kiired tankijadki said oma auto mootori jaoks tähtsat elumahla juba pärastlõunal täis. Nii diisli kui bensiini (95) hinnaks oli 1,294 eurot liiter.

FOTO: Dmitri Kotjuh/ Järva Teataja/ Scanpix

Circle K automaattankla rekonstrueerimine

Circle K Eesti turundus- ja kommunikatsioonijuht Diana Veigel ütles eelmise aasta detsembri hakul Järva Teatajale, et seoses üleminekuga uuele kaubamärgile Circle K saab Paide automaatjaam täiesti uue ilme. «Kliendile olulisim muutus on just mugavus: nüüdsest saab autot tankida katuse all,» sõnas ta.

Paide automaattankla suleti teisipäeval ja ehitus algas kolmapäeval (novembri lõous 2016- toim) vana konstruktsiooni eemaldusega.

Veigeli ütlust mööda lootis Circle K avada uuenenud jaama klientidele jõuludeks. Ehituse peatöövõtja on Pärnu ehitusfirma SA.MET AS.

Veigel lisas, et hea uudis on ka diiselmootoriga autode omanikele. «Hakkame selles jaamas pakkuma lisaks tavapärasele miles-kütusele ka diislikütust milesPLUS,» selgitas ta. (JT)

Tagasi üles