Väätsalased ajavad ka talvel võrkpallirida edasi

FOTO: Anne Põder

Väätsa liivaväljakutel suvel kuulsaks saanud võrkpalli seeriavõistluse korraldajad ei malda käed rüpes istuda ka talvel ning korraldavad kolmest osavõistlusest koosneva turniiri.

Väätsa võrkpalli entusiast Ilmar Mõttus ütles, et Väätsa suvine võrkpalliturniir sai paari suvega väga menukaks ning tõi mängima arvestatava hulga võrkpallihuvilisi. «Paljud osalenuist ei kuulu ühegi tegevvõistkonna ridadesse ega saa seetõttu sügis-talvisel hooajal eriti mängida,» põhjendas ta turniiri vajalikkust.

Mõttus lisas, et selliseid rahvaturniire pole Järvamaal palju ning seetõttu loodab ta võrkpalliharrastajate poolt suurt huvi.

Väätsal toimub kolm etappi nime all "Väätsa talvine võrkpalli seeriavõistlus". Esimene osavõistlus toimub 20. jaanuaril. Teise ja kolmanda etapi aeg veel selguvad.

Võistlusklasse on kaks. 2005. aastal sündinud ja nooremad ning täiskasvanud. Noorte turniir algab kell 11 ja täiskasvanutel kell 16. Mängude tasu on vastavale üks ja kolm eurot.

Mängud toimuvad Mõttuse sõnul kolmel väljakul korraga ning võistkondade suurus sõltub kohale tulnud mängijate arvust. «Kohapeal selgub seegi, kas mehed ja naised mängivad segamini või eraldi võistkondades ning kes ühte satsi mängima satuvad,» rääkis ta.

Tagasi üles