Paides läks uuenenud kütusetankla käiku suurema kärata

FOTO: Kuido Saarpuu/Järva Teataja

Kolmapäeva pärastlõunal korjati uuendusel olnud Paide Pärnu tänava Circle K automaattanklalt piirded eest ning elektroonilisel tablool särasid jälle kütusehinnad. Tõsi küll – need olid oluliselt kallimad kui enne tankla remonti minekut.

Circle K Eesti turundusjuht Diana Veigel sõnas, et seoses üleminekuga uuele kaubamärgile Circle K sai Paide automaatjaam täiesti uue ilme. Paide jaama ehitus algas novembri viimastel päevadel ja kestis veidi üle kuu. Ehituse peatöövõtja oli Pärnu ehitusfirma SA.MET AS, mis on uuendanud Circle K tanklaid mujalgi.

Ehitusega jõudis ettevõte ühele poole juba detsembri teises pooles. Algselt jõuludeks kavandatud automaattankla avamine nihkus aga uude uude aastasse paberimajanduse oodatust pikemale venimise tõttu.

Veigel märkis, et klientidele on olulisem muutus just lisandunud mugavus. «Nüüd saab tankida varikatuse all,» täpsustas ta.

Automaatjaamas on saada kolme liiki kütust: miles 95, miles Plus 98 ja miles D. Veigel lisas, et tankur ja makseterminal jäid samaks, sest need on suhteliselt uued. «Makseterminal paigutati alles üle-eelmisel aastal,» lisas ta.

Circle K sai konkurentsiametilt loa omandada Premium 7 tanklaketi enamus 2016. aasta augustis. 23 soetatud kütusetankla seas oli ka Paide Pärnu tänava automaatjaam.

Aasta ja kolm kuud ilutses tanklal Statoili nimi, mis oli kujundatud Premium 7 tanklaketi välikujundusele. Nüüd viimaks sai tankla uudse välikujunduse ja kaubamärgi nime.

Circle K Eesti AS opereerib 75 teenindusjaamaga üle Eesti, millest 56 on täisteenindusjaamad, 1 mugavuspood ja 18 automaatjaama. Ettevõttes töötab ligi 700 inimest, enamik neist teenindusjaamades. Kantar Emori möödunud aasta maineuuringu järgi on Circle K mainekaim ettevõtte Eestis.

Tagasi üles