Viking Window korvpallurid jäid seekord tagaajaja rolli

Korvpall: Paide Viking Window / Tartu Kalev/Estiko.
Korvpall: Paide Viking Window / Tartu Kalev/Estiko. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Eile Tartus aset leidnud Saku I korvpalliliiga mängus kaotas Paide Viking Window korvpallimeeskond Tartu Kalev/Estikole 62:78. Meeskond ei lõpetanud seekord ühtki veerandaega eduseisul.

Kahtlemata läksid paidelased mängima võidulootustega, sest eelmises kohtumises olid nad vastastest üle. Paraku pole päevad vennad ja seekord lõppesid veerandajad tartulaste 19:13, 18:15, 20:16 ja 21:18 võitudega.

Viking Window meeskonna resultatiivseim mängija oli seekordses kohtumises Saamuel Rõigas 18 tabamusega. Talle järgnesid Sass Karemäe 11 ja Kevin Puntso 10 korviga.