Kergejõustiklased näitasid võistlusvormi

Kuido Saarpuu

Lasnamäe kergejõustikuhallis lõppesid U18, U20 ja U23 klassi EV100 Eesti talvised meistrivõistlused kergejõustikus. Järvamaa klubid või maakonnast pärit sportlased võitsid viis medalit.

Nii tuli poiste U18 klassis kõrgushüppes isiklikku rekordit tähistava 1.98ga Eesti meistriks Markus Anvelt kultuuri- ja spordiklubist Alem. 60 meetri tõkkejooksus oli ta 8,34ga teine.

Kaks medalit võitis ka Koerust pärit Johanna Ilves. Rakvere kergejõustikuklubi Vike esindav Ilves oli 60 meetri jooksus 7,87ga teine ja 60 meetri tõkkejooksus 8,83ga esimene.