Järvalanna aitas vormistada karikavõistluste võitu

Võrus toimunud kuni 20-aastaste neidude EVF karikavõistluste I finaalturniir lõppes Olerex/Veski Mati Tartu esikohaga. Järgnesid Spordiklubi Tats Kiili ja Selver Tallinn Spordikool.

Olerex/Veski Mati Tartu võistkonnas mängib ka Säreverest pärit Jade Šadeiko.

Ainsana jäi viies kohtumises kaotuseta Olerex/Veski Mati Tartu, kes saavutas kuldmedali. Põnev oli heitlus teisele-kolmandale kohale, kui Spordiklubi Tats Kiili ja Selver Tallinn Spordikool teenisid võrdselt kolm võitu. Seega said paremusjärjestuse moodustamisel määravaks kogutud punktid, mida oli ühe võrra enam Spordiklubi Tats Kiilil - vastavalt 10 ja 9.

Käimasoleval hooajal on A-vanuseklassi neiud juba korra omavahel kohtunud, kui oktoobris toimunud Eesti karikavõistlustel võitis esikoha Selver Tallinn Spordikool. Teise koha saavutas Olerex/Veski Mati Tartu ja kolmanda koha Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool. (JT)