Silvi Lukjanov
, ajakirjanik
Jalgpall
Jalgpall Foto: Erakogu

Premium liiga selle nädalavahetuse neli mängu toimuvad Tallinnas sisehallis, üks neist kohtumistest oli kell 16 alanud mäng Paide linnameeskonna ja Levadia vahel, mis lõppes tulemusega 1:1

Premium liiga neli mängu leiavad aset Tallinnas EJLi jalgpallihallis, sellise otsuse tegi jalgpalliliit lähtuvalt ilmaennustusest ja pärast klubide heakskiitu plaanile. Kell 16 algas kohtumine Paide linnameeskonna ja Tallinna FCI Levadia vahel. Kohtumisest tegi otseülekande ETV+.

Jalgpallurite seas imeliseks nimetatud karistuslöögiga viib Levadia mängija Dmitri Kruglov avapoolaja viimasel sekundil meeskonna juhtima 1:0.

Paidelastel õnnestus viigivärav lüüa alles 86. minutil nurgalöögist. Tekib väravaalune olukord, kus pall põrkab lõpuks linnameeskonna mängija Sandre Sinilaiule, kes viigistab seisu 1:1.

Kuigi mängule andisid kohtunikud lausa viis minutit lisaaega mängutulemust see enam ei muutnud.

Paide linnameeskonnas mängisid Andrea Liotti, Edgar Tur, Boliguibya Ouattara, Sören Kaldma, Oleksandr Suhharov, Sander Sinilaid, Samson Iyede, Yann Michael Yao, Andre Frolov, Magnar Vainumäe, Ander Ott Valge.

Varus: Kristjan Tamme, Martin Kase, Kristjan Pelt, Johannes Kukebal, Randin Rande, Henri Välja, Kristofer Piht.

LIIGA

Premium liigas mängivad 2018. aastal: Nõmme Kalju FC, JK Tallinna Kalev, Tartu JK Tammeka, FC Kuressaare, Pärnu JK Vaprsu, JK Narva trans, Viljandi JK Tulevik, Tallinna FCI Levadia, Paide Linnameeskond, Tallinna FC Flora.

Allikas: Eesti jalgpalli liit