Aravete Agro silohoidla kandideerib aasta betoonehitiseks

Pilt on illustreeriva tähendusega

FOTO: Internet

Täna kuulutatakse Eesti Filmimuuseumis toimuval betoonipäeval välja konkursi „Aasta betoonehitis 2017” võitjad. Eesti Betooniühingu ja Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liidu korraldatava võistluse peaauhind läheb betooni parimal moel esindava ehitise autorile.

 

2017. aasta betoonehitise tiitlile kandideerib teiste seas ka Aravete Agro silohoidla. Uuri lisa siit!

„Eesti ehitusturg on tõusujoonel, mida näitab ka meie võistlus, kus on esindatud nii tööstus- kui põllumajandusehitus, elamud, büroohooned ja tervisekeskused,” sõnas Eesti Betooniühingu juhatuse esimees Tiit Roots.

Tiit Rootsi sõnul on tähenduslik, et Betoonipäev saab jälle toimuda võistlusel osalevas uues kultuuriehitises. “Meil on heameel viibida uues Eesti Filmimuuseumis, mis on taaskord heaks näiteks sellest, kuidas rahva raha tasub betooni valada.”

„Aasta Betoonehitis 2017” konkursi žüriisse kuuluvad Eesti Arhitektide Liidu, Eesti Betooniühingu, Eesti Ehitusettevõtjate Liidu, Eesti Ehitusinseneride Liidu, Eesti Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liidu, Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liidu ning Eesti ja Soome ehitusajakirjanduse esindajad.

Tagasi üles