Paide linnameeskond avas viigiga kodumängude hooaja

Teisipäeva õhtul läks Paide linnameeskond oma tänavuse hooaja kolmandas kohtumises Paide kunstmurustaadionil vastamisi Pärnu Vaprusega. Mäng lõppes 2:2 viigaga, mille üle polnud keegi võõrustajatest õnnelik.

Avapoolajal väravaid ei löödud. Teise poolaja alguses oli tabav linnameeskonna kapten Andre Frolov. Pärnu viigistas 1:1 ja edasi läks juhtima 2:1. Viigivärava lõi 79. mänguminutil penaltist Magnar Vainumäe.

«Meil on veel aega, seis on viigis,» ütles kohapeal kohtumisele kaasa elanud Paide linnameeskonna president Veiko Veskimäe kuus minutit enne normaalaja lõppu. «Oluline on lõpptulemus. Kui tuleme välja ja saame võidupunktid kätte, on kõik hästi ja unustame teisipäevase ning reedese mängu ja paneme need rabeda hooaja alguse süüks. Viik Pärnuga kindlasti ei rahulda.»