Ka vahetusest sekkunud paidelane ei suutnud linnameeskonna seisu päästa

Anne Põder
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans.
Paide Linnameeskond - JK Narva Trans. Foto: Dmitri Kotjuh / Järva Teataja

Reedel Narvas peetud Eesti jalgpalli Premium liiga mängus tuli Paide linnameeskonnal jalpalliklubilt Narva Trans vastu võtta 0:1 kaotus.

Koduväljaku eelisega vastased läksid juhtima esimese poolaja 39 mänguminutil, kui Svjatoslav Jakolevi hea söödu vormistas väravaks Dante Roger David Leverock.

Paide linnameeskond püüdis ja otsis võimalusi, kuid väravaks ei realiseerunud paraku ükski. Kümme minutit enne mängu lõppu läks pärast vigastusest taastumist platsile ka paidelane Tarmo Neemelo, kuid nii lühikese ajaga ei õnnestunud ka temal mänguseisu viigistada.