Elu võimalus: üks laps pääseb Eestist jalgpalli MM-i finaalmängule
Ka Järvamaa lapsed saavad osaleda

  • Kandideerida saavad 6-10aastased lapsed
  • Võitja sõidab Moskvasse ja saadab MM-i finaalmängus staari staadionile

Eelmisel korral Eestit esindanud Olga Simagina EMi finaalmängul.

FOTO: McDonald's

​McDonald’s annab kampaania “Saada staar staadionile!” raames ühele 6–10aastasele Eesti lapsele kordumatu võimaluse sõita koos lapsevanemaga Moskvasse ning saata 15. juulil toimuva 2018 FIFA World Cup Russia TM finaalkohtumisel miljonite vaatajate silme all üks jalgpallur staadionile.

2018 FIFA World Cup Russia TM finaalmängul Eestit esindav ja jalgpallistaari areenile saatev laps valitakse välja jalgpallipäeval, mida McDonald’s korraldab koostöös Eesti jalgpalli liidu ja Viimsi Martin Reimi jalgpallikooliga.

Jalgpallipäeval saavad osaleda kõik 6–10aastased lapsed ja see toimub 8. aprillil kell 11.00-14.00 Tallinnas, Eesti jalgpalli liidu sisehallis. Üritusel osalemiseks on vaja täita lihtne ankeet, mis on 21. märtsist kuni 1. aprillini kättesaadav kampaania veebilehel www.mcdonalds.ee/jalgpall.

Eesti jalgpallikoondise peatreeneri ja oma nimelise jalgpallikooli juhi Martin Reimi sõnul on jalgpallipäev lõbus ja kõigile jõukohane sõltumata sellest, kas osalejad on jalgpalli enne mänginud või mitte. «Jalgpallipäeval tuleb lapsel koos vanemaga sooritada mitmeid mängulisi ülesandeid, kus pannakse proovile nii nende osavus, meeskonnavaim kui ka teadmised,” rääkis Reim. 

2016. aastal võitis loosi tahtel võimaluse sõita Prantsumaal aset leidnud EM-finaalturniirile üheksa-aastane Olga Simagina ning 2014. aastal võitis McDonald’s “Saada staar staadionile!” kampaania Murastest pärit Lukas Elo, kes reisis koos oma isaga Brasiiliasse ja sai osa FIFA MMi poolfinaalmängust.

Tänavuse kampaania võitev laps saab koos ema või isaga võimaluse osaleda 2018 FIFA World Cup RussiaTM finaalmängul, mis toimub 15. juulil Moskvas. Võitjad saavad auhinnaks kõik-hinnas reisi Venemaale, mis hõlmab lennupileteid, majutust, meelelahutuslikku eriprogrammi koos teiste osalejatega, linnaekskursiooni ning loomulikult pääsmeid finaalkohtumisele.

Tagasi üles
Back