iDeal kampaania

Suusatalv sundis musta maaga kohanema

Suusatamise noortesarjas polnud ei Ambla SK kui ka RR suusaklubi noortel (pildil on klubikaaslaste keskel N11 klassis kaasa löönud Anete-Liselle Kirsipuu (nr 32)) põhjust midagi häbeneda. Tulemusi tehti, ja sugugi mitte halbu.

FOTO: Eesti Suusaliit

Lõppev talv, nagu siinmail viimastel aastatel ikka, oli äärmiselt mitmetahuline. Suusatajad, kes pidid ka südatalvel lumeta oludes trenni tegema, tundsid seda oma nahal kõige paremini. Medalid ei jäänud siiski tulemata.

Tellijale

Lõppenud nädalavahetusel tõmmati joon alla Swedbank-Hawaii Express noortesarjale. Viimane, viies osavõistlus peeti laupäeval Otepääl ning sarja paremusjärjestus oligi selge. Esiviisikusse, kusjuures arvesse läksid kõik etapid, jõudis ka järvalasi.

RR suusaklubi treener Raido Rohi ütles, et noorte suusasarja viimasel osavõistlusel läks tema juhendatavatel loodetult. «Ega meil eriti lumevarianti polnud ja kui saad alles veebruari alguses kodu lähedal sõitma hakata, siis pole ju ka võistlustel rõõmustamiseks eriti põhjust,» arutles ta. «Samas väga hullu ka ei olnud. Väikestel läksid sõidud enam-vähem ja suurematest võitis Õnnela Rodendau viimasel võistlusel oma võistlusklassi. Eks mul endalgi on treenerina mõtlemisainet, nii noortesarja kui ka varem peetud Eesti meistrivõistluste osas, kus lumi oli kohati nii tundlik, et määrimisega võis väga kergesti alt minna.»

Tagasi üles