Võistlussuvi viis noored Pärnusse

U14 vanuseklassi kergejõustiku Eesti meistrivõistlustel võitis Gaimo Salumäe kaks medalit. Foto: Marko Mumm / EKJL

Pärnu rannastaadionil peetud U14 ja U16 vanuseklassi kergejõustiku Eesti meistrivõistlustel olid väljas ka Järvamaa spordinoored. Medalivõitjaid oli kamba peale üks.

Medalivääriliseks osutus kergejõustikuklubi Järvalat esindanud Gaimo Salumäe. 400 m jooksus oli noormees kolmas ja 800 m jooksus krooniti Eesti omavanuste meistriks.

Oma võistlust kommenteerides jäi Gaimo Salumäe tagasihoidlikuks, mainides vaid, et oleks võinud paremini minna. «Konkurendid olid suhteliselt tugevad,» sõnas ta. «Jooksud olid samas head ja kerged.»