Uus nädal toob äikest ja päikest

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Eesti kohal müristab äike

FOTO: Kuvatõmmis

Algav nädal tuleb päikeseline, kuid püsib ka äikesevõimalus, teatab ilmateenistus.

Ööl vastu esmaspäeva on vähese pilvisusega ilm. Mandri idaservas on vahelduv pilvisus, kohati võib sadada hoovihma ja on äikeseoht. Puhub muutliku suunaga tuul 1-6 m/s. Sooja on 14-19 kraadi.

Esmaspäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma ja esineb äikest. Puhub muutliku suunaga tuul 2-7 m/s, ent äikese ajal tuleb arvestada tugevamate puhangutega. Sooja on 23-28, rannikul kohati 20 kraadi.

Teisipäeva öösel on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma ja on võimalik äike. Puhub valdavalt kirdetuul 1-7 m/s. Sooja on 14-20 kraadi. Teisipäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma ja on äikest. Puhub idakaaretuul 2-7 m/s, äikesega kaasnevad tugevamad puhangud. Sooja on 23-29 kraadi.

Kolmapäeva öösel on vähese pilvisusega ja sajuta ilm. Puhub idakaaretuul 2-7 m/s. Sooja on 15-21 kraadi. Kolmapäeva päeval on pilves selgimistega ilm. Kohati sajab hoovihma ja on äikest, kuid õhtul pilvisus hõreneb. Puhub idakaaretuul 2-7 m/s, äikesega kaasnevad tugevamad puhangud. Sooja on oodata 24-29 kraadi.

Tagasi üles