Paide linnameeskond jäi pärast puhkust väravaterahe alla

Pall sahiseb Paide linnameeskonna väravasse seekord neljal korral.
Pall sahiseb Paide linnameeskonna väravasse seekord neljal korral. Foto: Eesti Jalgpalli Liit

Pühapäeval pärast enam kui kuuajalist puhkust Eesti jalgpalli Premium liigas esimese mängu teinud Paide linnameeskond sai Tallinna FCI Levadia poolt Kadrioru staadionil tunda armutuid rünnakuid ning pidi leppima 0:4 kaotusega.

Paide linnameeskonnal tuli mõru pill alla neelata juba kohtumise 18. minutil kui Roman Debelko posti läinud löögist lõi värava Aime Marcelin Gando Biala. Ehkki paidelased asusid innukalt olukorda klaarima, ei õnnestunud neil ühtki rünnakut värvaga lõpetada.

37. minutil sai sellega hoopiski hakkama levadialane Evgeny Kharin, kes vormistas väravaks Bialalt saadud suurepärase söödu. Seitse minutit hiljem ehk vahetult enne poolajavile kõlamist kindlustas Levadia seisu veel kolmandagi väravaga, mille lõi eemalt kasti joonelt jõuliselt värava ristnurka Mark Oliver Roosnupp.